Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Lotnisko - Wynajem aut Gdańsk Lotnisko

Wypożyczalnia samochodów FajnaGablota


Nasza wypożyczalnia powstała w 2018 roku w Gdańsku na Pomorzu jako rodzinna wypożyczalnia samochodów. Firma została założona przez Marcina Wiśniewskiego, który we współpracy z bratem Dariuszem tworzy młody, prężny zespół. Takie połączenie zapewnia ciągły oraz dynamiczny rozwój naszej wypożyczalni. Od początku istnienia firmy naszym hasłem przewodnim jest zaspokajanie oczekiwań naszych klientów. Codziennie udowadniamy, że wynajem samochodu to łatwy i tani sposób na podróże w celach prywatnych jak i biznesowych.


Pierwszy samochód wynajęliśmy w czerwcu 2018 roku na lotnisku w Gdańsku. Była to Kia Ceed Business Line. Od tego czasu nasza flota wzrosła z 6 samochodów do ponad 20 samochodów. Nasze auta wynajmowane są na terenie całej Polski w wynajmie krótko, średnio oraz długoterminowym.


Oferujemy wynajem samochodów na najwyższym poziomie. Chcemy, by nasi klienci mieli dostęp do najlepszych samochodów, dlatego nasze auta są zadbane, doinwestowane i na bieżąco serwisowane. Wyróżnia nas najwyższy standard obsługi klienta. Dzięki takiemu podejściu posiadamy mnóstwo stałych klientów oraz zyskujemy nowych.

Zapraszamy do współpracy


 
 

Nawigacja

zadzwoń

Zadzwoń!